AKTUALIZÁCIA CESTOVNÝCH PORIADKOV OD 23. 9. 2018

AKTUALIZÁCIA CESTOVNÝCH PORIADKOV OD 23. 9. 2018 Ako sme už viackrát informovali, vedenie mesta Stupava zorganizovalo dňa 4. septembra 2018 na pôde mestského úradu stretnutie so zástupcami BSK, Integrovaného dopravného systému a Slovak Lines spolu s ďalšími predstaviteľmi okolitých obcí.

Primátor Roman Maroš vyjadril nespokojnosť s novým cestovným poriadkom a vedeniu dopravcu tlmočil aj negatívne reakcie občanov, ktoré sa hromadili v prijatých mailoch aj na facebookovej stránke mesta. Na základe záujmu cestujúcich apeloval na urýchlené riešenie a odstránenie nedostatkov nového cestovného poriadku. Vďaka vytrvalej komunikácii vedenia mesta s kompetentnými vám dnes môžeme oznámiť, že dopravca prehodnotil cestovné poriadky a od 23. 9. 2018 dôjde k ich aktualizácii nasledovne:

• Na linke Bratislava-Marianka-Stupava-Borinka pribudnú v rannej špičke dva nové spoje o 6.05 a 6.45 hod., ktoré budú vychádzať zo zastávky Stupava – Technické služby. Popoludní pribudne spoj o 14.30 hod. s odchodom z autobusovej stanice Stupava. Posilnia sa aj spiatočné linky, pribudnú nové spoje o 13.30, 14.30 a 15.30 hod. s odchodom z autobusovej stanice Bratislava. Všetky tieto doplnené spoje sú expresné a budú premávať po diaľnici.
  • Na linke Bratislava-Stupava-Rohožník pribudnú popoludní spoje o 13.00 a 14.00 hod. s odchodom z autobusovej stanice Bratislava.

Úplné cestovné poriadky si môžete pozrieť na web stránke www.slovaklines.sk (aktualizované budú dostupné od 23. 9. 2018).

Vytvorené: 22. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 22. 9. 2018 10:54