CENA PRIMÁTORA MESTA STUPAVA - ZLATÝ JELENČEK 2018 (1.diel)

CENA PRIMÁTORA MESTA STUPAVA - ZLATÝ JELENČEK 2018 (1.diel) Koncom septembra 2018 sa v komorných priestoroch synagógy uskutočnilo slávnostné udeľovanie Ceny primátora mesta Stupava – Zlatý jelenček 2018.

Myšlienka oceňovania významných Stupavčanov, ktorí sa podieľajú na rozvoji nášho mesta, má korene už v minulosti. Cieľom udeľovania Ceny primátora mesta Stupava – Zlatý jelenček 2018 bolo nadviazať na slávnostnú akadémiu z roku 1994, počas ktorej bolo na základe návrhov ocenených až 83 občanov a organizácií.

Vyznamenaním sme chceli spoločensky i morálne podporiť subjekty alebo jednotlivcov, ktorí sa zaslúžili o občiansky, kultúrny, spoločenský či športový rozvoj nášho mesta a zároveň motivovať ostatných. Laureáti boli ocenení na základe spolupráce či zrealizovaných aktivít Stupavčanov alebo združení pôsobiacich v našom meste.

Veríme, že Cena primátora mesta Stupava - Zlatý jelenček 2018 si nájde svoje uplatnenie aj v budúcnosti a v roku 2022 oceníme ďalších občanov a organizácie.

Pri tejto príležitosti sme pripravili krátky seriál, v ktorom vám už zajtra prezradíme viac o motíve ocenenia a potom každý pracovný deň postupne predstavíme laureátov.

Vytvorené: 11. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 10. 2018 12:03