CENA PRIMÁTORA MESTA STUPAVA – ZLATÝ JELENČEK 2018 (6. diel)

CENA PRIMÁTORA MESTA STUPAVA – ZLATÝ JELENČEK 2018 (6. diel) Kategóriu Mladé talenty uzatvára športový talent DANIEL POLÁK. Mladý „chalan“, hádzanár telom aj dušou. Oceňujeme jeho hádzanársku zanietenosť a klubovú vernosť.

Daniel získal na turnajoch viaceré ocenenia pre najlepšieho hráča, na Majstrovstvách SR starších žiakov bol druhý najlepší. Vďaka svojej presnej muške bol neraz vyhlásený za najlepšieho strelca zápasu a v súčasnosti sa môže pýšiť titulom reprezentant Slovenskej republiky v kategórii kadet. Ste zvedaví, ako vníma svoje ocenenie Daniel?
„Ocenenie pre mňa osobne znamená pocit zadosťučinenia, že si vlastne niekto všimol tú námahu a čas, ktorý som do toho dal a som za to veľmi rád. Všetkým mladým hádzanárom – žiakom odkazujem, aby určite neprestávali na sebe pracovať, pretože vždy, keď na sebe človek pracuje, ten úspech sa dostaví.“

Vytvorené: 18. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 18. 10. 2018 11:40