HĽADÁME PRÁVE VÁS!

HĽADÁME PRÁVE VÁS! Mesto Stupava hľadá jedného člena redakčnej rady mestských novín z radu občanov mesta Stupava. Podmienkou je min. stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou.

Člen redakčnej rady, ktorý bude zástupcom občanov mesta Stupava, bude určený verejným losovaním z kandidátov – občanov mesta Stupava, ktorí sa prihlásili na základe výzvy zo dňa 14. januára 2019 a splnili základné podmienky uverejnené v tejto výzve.

Na vaše prihlášky čakáme do 29. januára 2019 vrátane (v prípade zasielania poštou je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne Mestského úradu Stupava) na adrese: Mestský úrad Stupava, Hlavná 1/24, 900 31 Stupava.
Obálku označte heslom "NEOTVÁRAŤ - ČLEN REDAKČNEJ RADY/OBČAN".

Môžete sa prihlásiť aj elektronicky na noviny@stupava.sk. Ako predmet správy uveďte opäť "ČLEN REDAKČNEJ RADY OBČAN".
Okrem prihlášky je potrebné zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov – oba dokumenty podpísané.

Predpokladaná periodicita dvojmesačník. Redakčná rada sa bude schádzať spravidla dvakrát ku každému vydaniu.

Príloha

Vytvorené: 18. 1. 2019