ÚPRAVA LESNEJ ULICE S POTREBNOU ÚPLNOU UZÁVIERKOU

Dnes sa začali avizované práce na Lesnej ulici (spojené s opravou výtlkov a rozšírením profilu vozovky v spodnej časti). Počas týchto prác bude v týždni od 16. 4. do 20. 4. 2018 spodná časť komunikácie od križovatky s Novou ulicou úplne uzavretá v čase od cca 8.30 do 15.30 hod. Použite prosím obchádzkovú trasu po Rímskej ulici.

Plánované práce si vyžiadajú úplnú uzávierku častí Lesnej ulice a odklon dopravy na Rímsku ulicu. Prosíme všetkých obyvateľov Lesnej ulice a okolitých ulíc aby prispôsobili a zorganizovali si najmä svoje potreby z hľadiska automobilovej dopravy (dovoz/odvoz stavebného materiálu, veľkorozmerného nákladu a pod.) Zároveň prosíme vlastníkov komunikácií, ktoré budú používané na obchádzkovú trasu, o strpenie zvýšenej dopravy a prípadného znečistenia počas vykonávaných prác. Mesto Stupava následne zabezpečí po ukončení všetkých stavebných prác na vlastné náklady vyčistenie dotknutých komunikácií.  Obchádzka bude podľa možností vyznačená a doprava usmerňovaná v spolupráci s Mestskou políciou Stupava. Prosíme všetkých vodičov, cyklistov aj chodcov, aby rešpektovali prenosné dopravné značenia a venovali zvýšenú pozornosť pri pohybe v tejto lokalite.

Ďakujeme za trpezlivosť a porozumenie.

Vytvorené: 16. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 4. 2018 14:41