BRATISLAVSKÁ CHARITATÍVNA BURZA KNÍH

BRATISLAVSKÁ CHARITATÍVNA BURZA KNÍH Bratislavské knižnice organizujú už 13. ročník obľúbenej Bratislavskej burzy kníh, ktorá sa uskutoční od 25. 4. - 30.4.2019. Knižky môžete darovať až do otvorenia burzy.

Toto podujatie s charitatívnym cieľom bude súčasťou programu Bratislavských mestských dní 2019. Zúčastnené knižnice venujú na burzu knihy vyradené zo svojich fondov, tie však už nestačia na uspokojenie záujmu.
Mestská knižnica v Bratislave pri tejto príležitosti oslovuje verejnosť, aby darovala knihy na Bratislavskú burzu kníh 2019.

Pomôcť môžete aj Vy. Ak máte doma knihy, ktoré už nepotrebujete, prineste ich na ľubovoľné pracovisko (pondelok – piatok 8:00 – 19:00)

- Úsek krásnej a cudzojazyčnej literatúry, Laurinská 5
- Oddelenie odbornej literatúry, Klariská 16
- Oddelenie hudobnej a umenovednej literatúry, Kapucínska 1
- Úsek literatúry pre deti a mládež, Kapucínska 3

Knihy vo väčšom množstve, zviazané v balíčkoch alebo v krabiciach (najlepšie v banánových), môžete priviezť autom na Kapucínsku 1 tiež v pondelok – piatok od 8:00 do 19:00.

Knihy sa budú predávať za symbolickú cenu 50 centov. Výťažok z predaja použijeme na zakúpenie zvukových kníh pre Oddelenie nevidiacich a slabozrakých, na revitalizáciu fondu tohto oddelenia, ale tiež na nákup nových kníh do knižnice.
Za vašu pomoc vopred srdečne ďakujeme.

Zároveň upozorňujeme, že Mestská knižnica Ruda Morica v Stupave z kapacitných dôvodov už neprijíma knihy od darcov, preto v prípade záujmu o darovanie knižiek odporúčame využiť ponuku bratislavských knižníc.
Ďakujeme za pochopenie.

Vytvorené: 18. 4. 2019