DNI ZELÁ TENTO ROK NEBUDÚ

Dni zeláDni zelá, tradičné kultúrne podujatie v našom meste, sa tento rok počas prvého októbrového víkendu neuskutočnia. Rozhodol o tom Krízový štáb mesta Stupava na základe opatrenia Vlády SR prijatého k organizácii hromadných podujatí.

V čase od 1.júla 2020 až do 31.12.2020 je totiž stanovený limit na počet účastníkov vo výške maximálne 1000 osôb, zatiaľ bez výhľadovej zmeny tejto kapacity. Ak by aj prišlo k úprave a navýšeniu kapacity, je veľmi nepravdepodobné, že by sme ju na tejto obľúbenej a hromadne navštevovanej slávnosti dokázali dodržať. Preto sa 24. ročník tohto významného podujatia presúva na rok 2021. Už teraz sa na neho veľmi tešíme a pripravujeme pre všetkých kvalitný program, občerstvenie a sprievodné podujatia.

Vytvorené: 17. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 17. 6. 2020 16:00