FUNKCIU RIADITEĽKY MŠ HVIEZDOSLAVOVA OBHÁJILA EVA KARCH HNÁTAYOVÁ

Odovzdávanie menovacieho dekrétu. Materskú školu v Máste povedie už piate funkčné obdobie Mgr. Eva Karch Hnátayová.

Vo výberovom konaní pani Karch Hnátayová uspela a obhájila tak post riaditeľky Materskej školy na Hviezdoslavovej ulici č. 674 v Stupave.

Pani riaditeľku vymenoval do funkcie primátor mesta Stupava Peter Novisedlák na základe návrhu Rady školy pri Materskej škole na Hviezdoslavovej ulici č. 674 v Stupave. Eva Karch Hnátayová tak povedie škôlku ďalších päť rokov.

Menovanie riaditeľky do funkcie sa uskutočnilo v stredu 12.4.2023 v priestoroch mestského úradu v rámci pracovného stretnutia s riaditeľkami materských škôl. Menovací dekrét a kyticu pani riaditeľke odovzdal viceprimátor mesta Robert Kazarka. Prítomné boli okrem riaditeliek materských škôl, aj prednostka mestského úradu Zuzana Baligová a vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy Ľubica Konswaldová.

Pani riaditeľke gratulujeme a prajeme veľa úspechov, trpezlivosti a elánu do ďalšieho funkčného obdobia.

Vytvorené: 13. 4. 2023
Posledná aktualizácia: 13. 4. 2023 10:18