KOMUNÁLNE VOĽBY 2018

KOMUNÁLNE VOĽBY 2018 Voľby do orgánov samosprávy obcí sa konajú v sobotu 10. novembra 2018 od 7.00 do 22.00 hod.
Každý občan oprávnený voliť využije volebnú miestnosť podľa trvalého pobytu vo svojom volebnom obvode.

1. VOLEBNÉ OBVODY A VOLEBNÉ MIESTNOSTI

Volebné miestnosti sú určené nasledovne:
Volebný obvod č. 1: Mestský úrad v Stupave (zasadačka na prízemí), Hlavná 1/24
Volebný obvod č. 2: Materská škola na Marcheggskej ulici č. 58
Volebný obvod č. 3: Základná umelecká škola na Cintorínskej ulici č. 2
Volebný obvod č. 4: Materská škola na ulici J. Kráľa č. 1
Volebný obvod č. 5: Kultúrny dom na Agátovej ulici č. 16 (veľká sála)
Volebný obvod č. 6: Základná škola kpt. Nálepku na Školskej ulici č. 2
Volebný obvod č. 7: Základná škola kpt. Nálepku na Školskej ulici č. 2
Volebný obvod č. 8: Materská škola na Hviezdoslavovej ulici č. 674

Zadelenie ulíc do volebných obvodov nájdete tu: e_download.php…

2. AKO VOLIŤ
Každý volič obdrží dva hlasovacie lístky: jeden pre voľby poslancov, druhý pre voľby primátora.
Na hlasovacom lístku pre voľby poslancov mestského zastupiteľstva môže volič zakrúžkovať najviac dve poradové čísla kandidátov v príslušnom volebnom obvode.
Na hlasovacom lístku pre voľby primátora mesta môže volič zakrúžkovať poradové číslo len jedného kandidáta.
Akákoľvek iná forma označenia kandidáta je neplatná.

3. INFORMÁCIE
Všetky informácie ku komunálnym voľbám 2018 sú dostupné na oficiálnej web stránke mesta v sekcii Voľby: samosprava/volby/komunalne-volby-2018/
Pokiaľ Vám z nejakých dôvodov nie je zrejmé, do ktorého volebného obvodu patríte, môžete sa obrátiť na p. Moniku Vrábelovú (Referát evidencie obyvateľov), tel.: 02 / 6020 0917.

Vytvorené: 8. 11. 2018
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2018 10:36