KOMUNITNÝ PLÁN SOCIÁLNYCH SLUŽIEB: ONLINE DOTAZNÍK

Baner - Online dotazník Dotazník na zistenie potrieb, názorov a predkladanie návrhov na riešenie rozvoja sociálnych služieb v našom meste. - Vypĺňanie dotazníka ukončené.

Ďakujeme všetkým, ktorí vyplnili on-line dotazník na zistenie potrieb, názorov a predkladanie návrhov na riešenie rozvoja sociálnych služieb v našom meste. Vyplnením dotazníka ste participovali pri vytváraní Komunitného plánu sociálnych služieb mesta Stupava na ďalšie obdobie.

Mesto Stupava pripravuje Komunitný plán sociálnych služieb mesta Stupava na obdobie 2023-2030, preto sa na vás obraciame s prosbou o vyplnenie  on-line dotazníka, ktorého cieľom je zisťovanie potrieb, názorov a predkladanie návrhov na riešenie rozvoja sociálnych služieb.

Vyplnením dotazníka sa stávate spolutvorcami pri vytváraní Komunitného plánu sociálnych služieb mesta Stupava na ďalšie obdobie.

Mesto Stupava sa rozhodlo realizovať prípravu uvedeného dokumentu participantovou metódou. Získané názory a návrhy z dotazníkového prieskumu budú využité pre tvorbu komunitného plánu sociálnych služieb, ktorého cieľom je rozvíjať systém sociálnych služieb a pomoci na miestnej úrovni. Ten reaguje na miestne odlišnosti a napomáha efektívne využiť finančné prostriedky vynakladané na sociálnu oblasť.

Dotazník zisťovania potrieb a názorov na sociálne služby je len jednou z metód zapojenia verejnosti do prípravy komunitného plánu sociálnych služieb.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.

Mestský úrad Stupava, oddelenie všeobecnej a vnútornej správy

Vytvorené: 19. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 4. 7. 2023 9:35