NELEGÁLNI MIGRANTI PRI STUPAVE

NELEGÁLNI MIGRANTI PRI STUPAVE. 1 V blízkom okolí nášho mesta prebieha rozsiahla policajná akcia viacerých zložiek policajného zboru, zameraná na vypátranie nelegálnych migrantov prevažne pôvodom zo Sýrie.

Časť migrantov bola v dopoludňajších hodinách zadržaná na odstavnom parkovisku pri Artézskej studni. Do pátrania bude nasadený aj vrtuľník s termovíziou, ktorý bude vo večerných a nočných hodinách nalietavať do vytypovaných lokalít. Mestská polícia v tejto súvislosti zvýšila počet hliadok a intenzívne spolupracuje s orgánmi policajného zboru.

Ak majú občania akékoľvek informácie, ktoré pomôžu pri pátraní, môžu sa obrátiť na skrátené telefónne číslo štátnej polície 158 alebo na čísla mestskej polície v Stupave 02/65934100 alebo 159.

Vytvorené: 12. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2020 11:55