ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV AJ V AUGUSTE

ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV  AJ V AUGUSTE Referát odpadového hospodárstva oznamuje verejnosti, že aj v auguste pokračuje bezplatné odovzdávanie kompostérov.

Je potrebné prísť vyplniť Protokol o odovzdaní kompostéra na mestský úrad, kancelária č. 1.06 a preukázať sa občianskym preukazom. Odovzdávací protokol by mal prísť vypísať vlastník pozemku alebo poverený zástupca,  alebo obyvateľ s trvalým pobytom v rodinnom dome. Ak má vlastník rodinného domu trvalý pobyt v inom meste ako v Stupave, musí sa preukázať listom vlastníctva.

Kompostéry sa budú vydávať vo Verejnoprospešných službách Stupava, Dlhá 11. Pretože majú váhu cca 30 kg (podľa objemu), odporúčame prísť si pre ne autom, príp. káričkou.

Vyzdvihnutie kompostéra si treba dohodnúť individuálne na telefónnom čísle Verejnoprospešných služieb Stupava, Dlhá 11, 02/659 34 112.

Vytvorené: 28. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 7. 2019 19:41