ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV SPOLOČNOSŤOU VPS STUPAVA

ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV SPOLOČNOSŤOU VPS STUPAVA Oznamujeme občanom, že v sobotu 21.9.2019 bude spoločnosť VPS Stupava odovzdávať kompostéry do domácností, ktoré si ich ešte neprevzali.

Vážení obyvatelia,

aktuálne stále prebieha odovzdávanie kompostérov v rodinných domoch v Stupave.

V sobotu 21.9.2019 sa budú kompostéry odovzdávať v nasledujúcich uliciach: Bernolákova, Dlhá, Mierová, Na Aleji, Robotnícka, Rovná, Sládkovičova, Stredná, Veterná, Wolkerova.

Zároveň oznamujeme obyvateľom z iných častí mesta, ktorí majú záujem o kompostér, aby prišli na Mestský úrad, referát odpadového hospodárstva, vyplniť si odovzdávací protokol a kompostér si môžu vyzdvihnúť vo Verejnoprospešných službách v Stupave na Dlhej ulici 11 počas prevádzkových hodín.

Odovzdávanie kompostérov spoločnosťou VPS Stupava bude prebiehať aj 28.9.2019 v čase od 8.30 do 15.00 hodiny (príp. podľa potreby).

Prosíme všetkých občanov, ktorých sa to týka, aby boli v danú sobotu doma, prípadne si môžu pripraviť vypísaný protokol v dvoch exemplároch (môžu si ho vyzdvihnúť na MsÚ alebo vytlačiť z priloženého odkazu).

referát odpadového hospodárstva

Preberací protokol