PRÁCE V NOČNÝCH HODINÁCH

PRÁCE V NOČNÝCH HODINÁCH Zhotoviteľ projektu "Obytný komplex Noemis" oznámil mestu Stupava realizáciu stavebných prác za účelom dokončenia technologických procesov pri realizácii betónovej základovej dosky.

Zhotoviteľ projektu "Obytný komplex Noemis" oznámil mestu Stupava realizáciu stavebných prác za účelom dokončenia technologických procesov pri realizácii betónovej základovej dosky. Mesto Stupava nemôže zasahovať do technologických postupov stavby, ktoré sú určené v stavebnom povolení. Na základe uvedeného  informujeme obyvateľov Cementárenskej ulice a priľahlých lokalít, že od utorka 14.12.2021 od 6:00 do stredy rána 15.12.2021 bude stavebník vykonávať práce na danom bytovom komplexe. Z technologického a statického hľadiska nie je možné tento proces rozdeliť na časti, ale je potrebné ju vykonať súvisle bez prestávok.  Za zvýšenú hlučnosť a znížené pohodlie sa obyvateľom ospravedlňujeme.

Vytvorené: 9. 12. 2021
Posledná aktualizácia: 9. 12. 2021 10:29