PRERUŠENÁ PREVÁDZKA ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

PRERUŠENÁ PREVÁDZKA ŠKOLSKEJ JEDÁLNE Rozhodnutím RÚVZ bola do 09.11.2020 prerušená prevádzka školskej jedálne v ZŠ z dôvodu potvrdeného výskytu ochorenia COVID-19 u zamestnanca jedálne.

Prevádzka školskej jedálne je prerušená počnúc dnešným dňom 3.11.2020.

Od 03.11.2020 do 05.11.2020 sa nebude žiakom vydávať obed. Touto cestou prosím rodičov detí, ktoré budú v ŠKD, aby im zabezpečili dostatočné množstvo stravy.

Prevádzka ŠKD bude zatiaľ pre 1. až 3. ročník bez obmedzenia a pre 4. ročník do 15:45 hod.

Prezenčné vyučovanie na 1. stupni ZŠ bolo prerušené do 08.11.2020 v štyroch triedach z dôvodu pozitívneho pedagogického zamestnanca a jedného pozitívneho žiaka. Všetkým dotknutým osobám boli podané informácie a pokyny.

Prezenčné vyučovanie v ostatných triedach pokračuje bez obmedzenia podľa rozvrhu jednotlivých tried.

V prípade akýchkoľvek zmien v organizácii vyučovania a chodu školy budeme informovať.

Karanténne opatrenia:

- aktívne monitorovať svoj zdravotný stav a v prípade jeho zhoršenia (náhly nástup aspoň jedného z týchto príznakov: horúčka, kašeľ, bolesti hrdla, dýchavičnosť) a v prípade objavenia sa príznakov bez meškania telefonicky kontaktovať ošetrujúceho lekára alebo záchrannú službu,

- zostať v domácej izolácii po dobu určenej hygienikom RÚVZ,

- v prípade objavenia sa príznakov (náhly nástup aspoň jedného z týchto príznakov: horúčka, kašeľ, bolesti hrdla, dýchavičnosť) podrobiť sa odberu biologického materiálu z nosohltanu na prítomnosť RNA koronavírusu COVID-19, objednať sa na odber na www.korona.gov.sk,

- zdržať sa sociálnych kontaktov, cestovania, akýchkoľvek činností, ktoré si vyžadujú opustiť miesto izolácie alebo prijímať v mieste izolácie vnímavé osoby.

Zdroj: https://zsskolstu.edupage.org/

Vytvorené: 3. 11. 2020