PRIBUDLI ĎALŠIE KOŠE

PRIBUDLI ĎALŠIE KOŠE Pracovníci Verejnoprospešných služieb Stupava osadili v zadnej časti parku nové koše na psie exkrementy a smetné koše.

Od mája 2016 sa va našom meste postupne pridávajú smetné koše. V súčasnosti je v celej Stupave rozmiestnených približne 100 smetných košov. Okrem centra sa smetné koše nachádzajú v ďalších frekventovaných oblastiach ako napríklad pri škole, škôlkach, na zastávkach autobusov, pri kultúrnom dome, zdravotnom stredisku, detských ihriskách a v parku. Okrem tradičného priestoru na drobné odpadky budú vybavené tiež špeciálnou časťou na cigaretové ohorky.

Veríme, že splnia svoj účel a ulice mesta budú čistejšie nielen vďaka nim, ale najmä vďaka uvedomelosti obyvateľov a návštevníkov Stupavy.

Vytvorené: 9. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 9. 8. 2018 15:59