SEPTEMBER BUDE PATRIŤ CYKLISTOM SO SÚŤAŽOU "DO PRÁCE NA BICYKLI"

Do práce na bicykli Mesto Stupava sa ako samospráva zaregistrovalo do súťaže Do práce na bicykli, ktorá bude prebiehať počas celého septembra.

Jej hlavným cieľom je podpora myšlienky trvalo udržateľnej dopravy a návratu cyklistov aj chodcov do miest. Prvý cyklo tím už vytvoril Mestský úrad Stupava, zapojiť sa však môže každý, kto pracuje alebo dochádza do práce či do školy v Stupave. Stačí vo vašej firme alebo organizácii vytvoriť tím zložený z 2 až 4 členov, ktorých aktivita sa bude evidovať online. Aj v prípade, že dochádzate na bicykli len niekoľko kilometrov, máte šancu - dôležitá je totiž pravidelnosť, nie množstvo najazdených kilometrov. Súťaží sa, okrem zábavy a dobrého pocitu z toho, že podporujete svoje zdravie aj životné prostredie, o množstvo atraktívnych cien.

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu.

Vytvorené: 5. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2020 13:00