ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PO PRÁZDNINÁCH OPÄŤ V PREVÁDZKE

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PO PRÁZDNINÁCH OPÄŤ V PREVÁDZKE Vedenie základnej školy oznamuje, že školská jedáleň bude po jesenných prázdninách od 10. novembra 2020 opäť v prevádzke.

Ako vyplýva z pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Bratislave, v prípade pozitivity zamestnanca školskej jedálne je potrebné postupovať podľa Krízového plánu pre potravinárske prevádzky. Na základe tohto plánu bude oddnes 4. novembra 2020 prebiehať komplexné čistenie a sanitácia celej prevádzky školskej jedálne (stravovacia časť, výdaj jedla, kuchyňa, šatne, sociálne zariadenia).

Na základe nariadenia RÚVZ Bratislava je prevádzka školskej jedálne prerušená od 3. do 5. novembra 2020, ako informovalo vedenie školy na svojej webovej stránke a zároveň prostredníctvom aplikácie EduPage.

V dňoch 6. a 9. novembra 2020 majú žiaci jesenné prázdniny.

Od utorka 10. novembra 2020 bude školská jedáleň opäť v prevádzke.

Vytvorené: 4. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 11. 2020 11:48