STUPAVSKÉ BLESKOVKY 45

STUPAVSKÉ BLESKOVKY 45 Stupavské bleskovky vám aj dnes prinášajú informácie z diania v meste Stupava za uplynulý 45. týždeň (2. – 8.11.2020).

✅ Vedúca ekonomického oddelenia informovala o príprave materiálov na rokovanie finančnej komisie: Zmeny rozpočtu v r. 2020 a návrh rozpočtu na r. 2021 – 2023, zároveň sa pripravujú aj podklady pre audítora ku Konsolidovanej účtovnej závierke, výročnej správe ai.

✅ Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia informoval o oprave časti miestnej komunikácie Marcheggská, vrátane chodníka.

✅ Zasadala majetková a legislatívno-právna komisia.

✅ Mestská polícia riešila ôsmich mladistvých a maloletých, ktorí požívali alkoholické nápoje, vec bude postúpená na príslušný odbor sociálnych vecí a rodiny. Mestskí policajti zároveň asistovali pri odstraňovaní následkov dopravnej nehody na Cementárenskej ulici.

✅ Vodárne a kanalizácie Stupava vymenili potrubie uskladňovacej nádrže čistiarne odpadových vôd a intenzívne pracovali na rekonštrukcii prečerpávajúcej stanice Bitúnková.

✅Zamestnanci Verejnoprospešných služieb Stupava upravili nájazd na Zberný dvor, kde pribudol nový asfalt, takže odovzdanie odpadu bude pohodlnejšie. Rovnako opravovali výtlky na frekventovaných miestach, pokračovali v osádzaní tabúľ s názvami ulíc, čistení ulíc, ako aj zbere opadaného lístia.

Vytvorené: 9. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 9. 11. 2020 9:55