⚡️⚡️⚡️ STUPAVSKÉ BLESKOVKY 48 ⚡️⚡️⚡️

⚡️⚡️⚡️ STUPAVSKÉ BLESKOVKY 48 ⚡️⚡️⚡️ 1 Stupavské bleskovky vám prinášajú informácie z diania v meste Stupava za uplynulý 48. týždeň (28.11.-4.12.2022).

✅ Primátor mesta sa zúčastnil na odbornej príprave predsedov krízových štábov miest a obcí.

✅ Oddelenie majetkovo-právne a legislatívne riešilo odovzdanie inžinierských sietí na ulici Na vyhliadke v Stupave a pripravovalo materiály na mestské zastupiteľstvo.

✅ Mestské kultúrne a informačné centrum pripravuje pre svojich obyvateľov podujatie Stupava v Advente. Príprava vianočnej výzdoby bola zahájená a radi sa s Vami stretneme v Sedliackom dvore a okolí Kultúrneho domu už od piatku 9.12.

✅ Ekocentrum Stupava zorganizovalo počas soboty tematické prednášky k bezodpadovým Vianociam či včelím produktom, pripravuje na víkend burzu vecí, workshop výroby drogérie aj prírodovedné popoludnie. Rovnako tak pripravuje Vianoce v parku, ktoré sa uskutočnia 17. decembra a prinesú vôňu oblátok, medovníkov aj ukážku tradičných Vianoc.

✅ Verejnoprospešné služby Stupava sa venujú oprave výtlkov, odpratávaniu lístia a dokončujú vianočnú výzdobu v meste.

✅ Dobrovoľný hasičský zbor Stupava asistoval pri dopravnej nehode, po ktorej jeho členovia zabezpečili plynulosť cestnej premávky a uniknuté prevádzkové kvapaliny z vozidla. Zároveň pripravujú po dvojročnej prestávke Hasičskú kapustnicu, ktorá sa uskutoční 17. decembra.

✅ Mestská polícia v niekoľkých prípadoch riešila spolu s poľovným združením zrazenú zver, rovnako tak priestupky v doprave či priestupky proti občianskemu spolunažívaniu.

Vytvorené: 7. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 7. 12. 2022 12:10