STUPAVSKÉ BLESKOVKY 7

STUPAVSKÉ BLESKOVKY 7 Stupavské bleskovky vám aj dnes prinášajú informácie z diania v meste za uplynulý týždeň (15.-21.2.2021).

✅ Samospráva sa spolupodieľala na príprave a organizácii antigénového testovania, niektorí zamestnanci vypomáhali a boli v teréne aj počas víkendových skríningov.

✅ Zasadal krízový štáb mesta.

✅ Zasadala mestská rada, ktorá prerokovala 19 bodov programu a schválila program mestského zastupiteľstva na 25. februára 2021.

✅ Vedenie MKIC sa zúčastnilo na zasadnutiach krízového štábu mesta, spolu so zamestnancami pripravovali odberové miesta v priestoroch MKIC, cez víkend vypomáhali počas testovania. Pre školopovinné deti vyhlásilo centrum fotografickú súťaž.

✅ Mestská knižnica Ruda Morica otvorila pre verejnosť v obmedzenom režime (vybrané tituly si môžete objednať elektronicky a následne prevziať cez výdajné okienko knižnice).

✅ Zamestnanci Verejnoprospešných služieb pokračovali v prácach na revitalizácii Pivovarského rybníka, rovnako aj v likvidácii skládky odpadu. Nezabudli ani na čistenie cyklotrasy smerom na Devínske jazero a chodníkov v parku.

Vytvorené: 25. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 25. 2. 2021 10:56