SÚŤAŽNÉ HLASOVANIE - DETSKÉ IHRISKO

LIDLSpoločnosť LIDL spustila hlasovanie o 10 posledných Žihadielok prebehne v termíne od 13.1.2020 od 9:00 hod. do 29.2.2020 do polnoci na webovej stránke www.zihadielko.sk. Podporme hlasovaním vybudovanie ďalšieho detského ihriska.

V roku 2020 prebehne posledný ročník projektu, a preto sme sa rozhodli poskytnúť rovné šance všetkým zapojených mestám/metským častiam/obciam bez ohľadu na ich počet obyvateľov. Na rozdiel od predchádzajúcich ročníkov tak bude v roku 2020 iba jedna súťažná kategória, v ktorej budú všetky mestá/metské časti/obce.  Ihriská vyhrá 10 súťažiacich s najvyšším počtom hlasov. Z praxe a štatistík z predchádzajúcich ročníkov si totiž dovoľujeme tvrdiť, že o výhre ihriska nerozhoduje veľkosť mesta, ale odhodlanosť jeho obyvateľov a ich ochota sa spojiť pre dobrú vec. Mnoho Žihadielok máme práve v lokalitách s malým počtom obyvateľov.

Hlasovanie na www.zihadielko.sk

Pravidlá hlasovania na https://zihadielko.lidl.sk/pravidla-hlasovania