ÚČASŤ VEREJNOSTI NA ZASADNUTÍ MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA

ÚČASŤ VEREJNOSTI NA ZASADNUTÍ MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA Účasť verejnosti na zasadnutí dnešného Mestského zastupiteľstva v Stupave bude umožnená za rovnakých protiepidemiologických opatrení ako na októbrovom zasadnutí.

✅ Občania budú mať zabezpečený samostatný vchod do budovy kultúrneho domu, a to zo zadného parkoviska z Kúpeľnej ulice (na fotografii)

✅ Vstup do budovy bude regulovaný príslušníkom mestskej polície alebo inou zodpovednou osobou, ktorá má právo zmerať teplotu bezkontaktným teplomerom každému účastníkovi zasadnutia – do priestorov bude umožnený vstup iba osobe s telesnou teplotou najviac 37 st. C

✅ Pri vstupe do budovy je potrebné použiť bezdotykovú dezinfekciu na ruky

✅ Každý účastník zasadnutia musí mať prekryté horné dýchacie cesty (nos a ústa) rúškom, respirátorom bez výdychového ventilu, šálom alebo šatkou

✅ Pre verejnosť bude pripravené sedenie s rozostupmi v samostatnej miestnosti

Ďakujeme, že rešpektujete opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Vytvorené: 26. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 26. 11. 2020 13:39