UPOZORNENIE NA FALOŠNÝCH ZAMESTNANCOV STAVEBNEJ SPOLOČNOSTI

UPOZORNENIE NA FALOŠNÝCH ZAMESTNANCOV STAVEBNEJ SPOLOČNOSTI Mesto Stupava disponuje informáciami, že v meste Stupava sa pohybujú osoby, ktoré sa vydávajú za zamestnancov spoločnosti Petrostav zabezpečujúcej výkopové práce.

Mesto Stupava disponuje informáciami, že v meste Stupava sa pohybujú osoby, ktoré sa vydávajú za zamestnancov spoločnosti Petrostav zabezpečujúcej výkopové práce v meste Stupava, avšak za takúto službu si pýtajú od občanov finančnú náhradu.

Mesto Stupava upozorňuje občanov, že výkopové práce v meste Stupava zabezpečuje stavebná firma Petrostav, ktorá spolupracuje so Slovenským plynárenským priemyslom, a. s., a tieto práce sú bezodplatné.

Mesto Stupava vyzýva občanov k obozretnosti a ochrane seba, osobných údajov či svojho majetku.

Dnes mesto Stupava v danej veci kontaktovalo políciu.

Vytvorené: 10. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 9. 2020 10:25