UVÍTANIE DETÍ DO ŽIVOTA

UVÍTANIE DETÍ DO ŽIVOTA 1 Milí rodičia, opätovne pre Vás a Vaše deti organizujeme slávnosť uvítania detí do života.

Záujemcovia o účasť na obrade uvítania detí do života musia vyplniť prihlášku (podpísanú oboma rodičmi), zakrúžkovať na nej súhlasy a obratom ju poslať mailom na monika.vrabelova@stupava.sk alebo zaslať poštou na Mestský úrad Stupava, Referát evidencie obyvateľov, Hlavná 1/24, 900 31 Stupava, prípadne osobne odovzdať v podateľni mestského úradu alebo vhodiť do schránky pri vchode do mestského úradu. Prihlášky budú odovzdané na príslušný referát. Pred samotným konaním obradu záujemcom zašleme pozvánku.

Prihlášky pre deti narodené od 1.4.2022 je potrebné odovzdať najneskôr 3.10.2022.

Podmienka zaradenia medzi záujemcov:
Trvalý pobyt matky aj dieťaťa v Stupave v deň narodenia dieťaťa (ktorý stále trvá).

Tlačivá nájdete v septembrovom vydaní Stupavských novín, na stránke mesta www.stupava.sk v sekcii Ako vybaviť/ Matrika/Narodenie dieťaťa a na podateľni Mestského úradu v Stupave.

Rodičia novonarodených detí môžu prihlášky zasielať aj priebežne počas celého roka, nie je potrebné čakať až na zverejnenie výzvy.

Vytvorené: 27. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 27. 9. 2022 9:46