ZAKLADNÁ ŠKOLA KPT. NÁLEPKU V STUPAVE SLÁVNOSTNE ZAHÁJILA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2022/2023 1 V pondelok 5.9. 2022 bol slávnostne zahájený nový školský rok 2022/2023. Našu školu Kpt. Nálepku v Stupave bude navštevovať 1422 žiakov z toho 200 prvákov.

Všetkým žiakom a zvlášť prváčikom sa prihovoril primátor mesta Peter Novisedlák a riaditeľka školy Zuzana Šimková. Primátor v príhovore poprial žiakom, aby škola bola pre nich druhým domovom, kde budú získavať nové vedomosti, zručnosti ale aj skúsenosti pre svoju ďalšiu budúcnosť. Pedagógom poprial, aby sa tešili z úspechov a pokrokov svojich žiakov, ktoré dosiahnu pod ich vedením a aby mali u svojich žiakov prirodzený rešpekt a úctu. Nepedagogickým zamestnancom školy poďakoval za ich prácu a úsilie, ktorú každodenne vyvíjajú pri svojej činnosti. Vedenie mesta a školy boli prváčikov pozdraviť aj v ich nových triedach a takisto si pozreli vynovenú vstupnú chodbu do školy, ktorá je pred dokončením. Všetkým prajeme šťastný a úspešný nový školský rok.

Vytvorené: 5. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2022 17:16