ZBIERKA ZÁHORIE DEŤOM Z UKRAJINY

ZBIERKA  ZÁHORIE  DEŤOM  Z  UKRAJINY 2 Občianske združenie Pajštún a obec Borinka organizujú  zbierku Záhorie deťom z Ukrajiny. Jej cieľom je vyzbierať detské ilustrované knihy, omaľovánky, farbičky, štetce, farby, puzzle, stolové hry či pomôcky pre kreatívne a tvorivé aktivity.

Vyzbierané pomôcky budú v spolupráci s platformou Kto pomôže Ukrajine odovzdané do centier pomoci na východnom Slovensku a katolíckej charite v Snine. Vaše dary môžete priniesť do Kultúrneho domu v Borinke a to vo štvrtok 10. marca od 17. do 19. hodiny, v piatok 11. marca od 19. do 21. hodiny alebo v sobotu 12. marca dopoludnia od 9.00 do 11.00 hodiny.

Dary môžete takisto doručiť do podateľne Mestského úradu v Stupave v úradných hodinách do piatka 11. 3. 2022, následne budú doručené priamo do Borinky.

Vytvorené: 7. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 7. 3. 2022 14:24