ZOZNAM ODBEROVÝCH MIEST V STUPAVE

ZOZNAM ODBEROVÝCH MIEST V STUPAVE Dovoľujeme si vás informovať o odberových miestach v Stupave k celoplošnému testovaniu.

Mesto Stupava vytvorilo na účely celoplošného testovania osôb v Slovenskej republike na Covid-19 osem odberových miest, ktoré približne zodpovedajú územným obvodom volebných okrskov.

Ich výber podliehal stanoveným kritériám na odberové miesta a boli schválené príslušníkmi Ozbrojených síl SR z regionálneho veliteľstva a skontrolované príslušným regionálnym úradom verejného zdravotníctva.

Testovanie v prvej fáze prebehne počas najbližšieho víkendu – v dňoch

31. októbra a 1. novembra 2020,

denne od 7:00 h do 22:00 h (posledný ster o 21:30 h),

prestávka na obed 12:00 h - 12:45 h,

prestávka na večeru 18:00 h – 18:30 h.

Odporúčame našim obyvateľom, aby sa dali otestovať na odberových miestach podľa adresy bydliska.

Osobám, ktoré nemajú trvalý pobyt v meste Stupava, odporúčame, aby sa dali otestovať na tom odberovom mieste, do ktorého patrí adresa ich obvyklého pobytu v meste Stupave.

Na testovanie si prineste

• Obyvateľ Slovenskej republiky starší ako 15 rokov - občiansky preukaz
  • Obyvateľ Slovenskej republiky mladší ako 15 rokov – preukaz zdravotného poistenia
  • Iná osoba – cestovný pas alebo iný doklad totožnosti preukazujúci totožnosť osoby

Vstup na odberové miesto je možný len s rúškom, ktoré prekrýva ústa a nos.

Zároveň prosíme občanov o ohľaduplnosť – uprednostnite v rade pred sebou tehotné ženy, rodičov s malými deťmi a zdravotne znevýhodnených ľudí. Ďakujeme.

Zoznam odberových miest

Ilustračná fotografia: Elchinator, www.pixabay.com