ZVÝŠENIE KAPACITY ODBEROVÉHO MIESTA ŠPORTOVÁ HALA

ZVÝŠENIE KAPACITY ODBEROVÉHO MIESTA ŠPORTOVÁ HALA Mestu Stupava sa podarilo zabezpečiť zriadenie ďalšieho odberového pracoviska v športovej hale pri ZŠ nad rámec pridelených odberových miest.

Mestu Stupava sa podarilo zabezpečiť zriadenie ďalšieho odberového pracoviska na testovanie COVID 19 v športovej hale pri ZŠ nad rámec pridelených odberových miest.

Odberové pracovisko bude otvorené v sobotu 31. októbra 2020 od 7.00 do 22.00 hod. a je primárne určené na testovanie pracovníkov zabezpečujúcich plnenie základných funkcií mesta Stupava a jeho mestských organizácií (ZŠ, ZUŠ, materské školy, mestská polícia, mestský úrad, MKIC, VaK, VPS).

Prednostne sa tu môžu dať testovať onkologickí pacienti, zdravotne znevýhodnení občania, tehotné ženy a rodičia s malými deťmi.

Personálne a materiálne vybavenie pracoviska zabezpečuje mesto Stupava.

Ilustračná fotografia: Elchinator, www.pixabay.com

Vytvorené: 30. 10. 2020