Aktuality - SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE PIVOVARSKÉHO RYBNÍKA

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE PIVOVARSKÉHO RYBNÍKA

Dnes primátor mesta spoločne s riaditeľom Verejnoprospešných služieb Stupava slávnostne odovzdali do užívania Pivovarský rybník v parku.

Zrevitalizovaný Pivovarský rybník prináša Stupavčanom kúsok prírody ešte bližšie. Už teraz je vidieť, že si svoje miesto v rámci prechádzok našiel, z čoho sa veľmi tešíme. Ak máte cestu okolo aj vy, pozývame vás na malú výstavu, ktorá približuje celý proces premeny tohto zanedbaného miesta do jeho dnešnej podoby. Neskôr si fotodokumentáciu budete môcť pozrieť v priestoroch Mestského kultúrneho a informačného centra v Stupave.

Ďakujeme zamestnancom Verejnoprospešných služieb Stupava, ktorí sa prácam na rybníku venovali aj vo voľnom čase a partnerom, bez ktorých by tento projekt nemohol byť úspešne dokončený: firma Karovič, Tebau, spol. s r. o., Nikom s. r. o., Plantago, spol. s r. o., Agroservis Stupava, Anton Stankovský, Bobo pubblicita - výroba reklamy, BaM, spol. s r. o.

Dátum vloženia: 21. 9. 2021 17:59
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 9. 2021 18:21