Aktuality - COUNTRY MUZIKA AJ OCHUTNÁVKA PÍV Z REMESELNÝCH PIVOVAROV

COUNTRY MUZIKA AJ OCHUTNÁVKA PÍV Z REMESELNÝCH PIVOVAROV

Vydarené sobotné podujatie v Kaštieľskom parku sa nieslo v duchu country hudby, westernu ale aj piva. Pozrite si fotogalériu z podujatia.

Mestské kultúrne a informačné centrum Stupavy v spolupráci so zanietenými fanúšikmi country hudby pripravili v sobotu 26.08.2023 pre našich občanov podujatie s názvom COUNTRY VEČER. Okrem príjemnej country muziky, návštevníci podujatia mohli ochutnať pivo z pestrej ponuky remeselných pivovarov.

Od obeda sa v Kaštieľskom parku na pódiu vystriedali hudobné skupiny: Orange Grass, Bubo Džudžo band, Country Voice, Belasí, Trampas a Freeband, ktoré pre návštevníkov zahrali známe, ale aj menej známe skladby spomínaného štýlu, ktoré návštevníkov nie len rozospievali, ale aj roztancovali. Príjemnú atmosféru dopĺňalo westernové mestečko s osadníkmi zabezpečené Divadlom Havran, ktorí ponúkli návštevníkom westernové jedlá a zábavné atrakcie ako lukostreľba, hádzanie tomahawkom, či streľbu z winchestrovky.

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a užili si spolu s nami príjemnú country atmosféru.

Zdroj: MKIC Stupava

Dátum vloženia: 28. 8. 2023 14:45