Aktuality - ĎAKOVNÉ PLAKETY PRE DOBROVOĽNÝCH HASIČOV

Foto: Peter Kubička

Primátor mesta Peter Novisedlák odovzdal šesť ďakovných plakiet za dlhoročnú prácu pre mesto a aktívnu pomoc občanom Stupavy.

V sobotu, 16.03.2024, sa v priestoroch Mestského úradu Stupava, konala Výročná členská schôdza Dobrovoľného hasičského zboru Stupava. Primátor sa poďakoval hasičom a odovzdal ďakovné plakety pre dlhoročných členov zboru.

Odovzdaním ďakovných plakiet chcelo mesto vzdať úctu dlhoročným členom DHZ Stupava, ktorí viac ako 30 rokov zasvätili nezištnej pomoci cudzím ľuďom na úkor svojho voľného času, rodiny a zdravia.

Ocenení boli: Milan Peschl, Roman Slepánek, Robert Slepánek, Milan Peschl st. - In Memoriam, František Matulník - In Memoriam, Tomáš Fišer - In Memoriam. Ocenenie In Memoriam, prevzali rodinní príslušníci zosnulých členov hasičského zboru.

Ďakujeme všetkým členom dobrovoľného hasičského zboru za ich obetavú a nezištnú prácu, ktorú vykonávajú pre občanov nášho mesta, ale aj okolitých obcí.

Dátum vloženia: 18. 3. 2024 8:34
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 3. 2024 8:49