Aktuality - DEŇ UČITEĽOV

DEŇ UČITEĽOV

Mesto Stupava si už tradične na Deň učiteľov uctilo pedagógov v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta.

Ďakovnú kartu a ružu z rúk primátora Petra Novisedláka a viceprimátora Roberta Kazarku si osobne prevzali učitelia a vychovávatelia Základnej školy kpt. Nálepku, učitelia Základnej umeleckej školy a MŠ z ulíc Hviezdoslavova, Ružová, J. Kráľa a Marcheggská.
Primátor vyzdvihol prácu učiteľov, ktorá je skôr poslaním šíriť a chcieť odovzdávať vedomosti a poznanie deťom, našej budúcej generácii. Tiež apeloval na žiakov, aby boli na svojich učiteľov milší a vľúdnejší, a to nielen dnes.

Vďaka patrí všetkým Vám, ktorí sa podieľate na výchovno-vzdelávacom procese a tvarujete z detí silné a jedinečné osobnosti.

V mene celej samosprávy prajeme pevné zdravie, radosť a veľa tvorivých síl.

Dátum vloženia: 28. 3. 2019 15:00
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 3. 2019 15:03