Aktuality - DETSKÁ DOPRAVNÁ HLIADKA V ULICIACH STUPAVY

DETSKÁ DOPRAVNÁ HLIADKA V ULICIACH STUPAVY Foto: Peter Kubička

Aj tento rok môžete v uliciach Stupavy stretnúť skupiny žiakov základnej školy sprevádzaných mestskou políciou.

Základná škola kpt. J. Nálepku a Mestská polícia v Stupave spolu realizujú užitočný vzdelávací projekt v rámci hodín dopravnej výchovy DETSKÁ DOPRAVNÁ HLIADKA. Triedy druhého ročníka základnej školy si môžu v praxi odsledovať mestskú políciu a dodržiavanie základných dopravných predpisov v meste.

Deti si pripomenú ako správne chodiť po priechode, ako sa majú správať cyklisti, chodci, ale aj autá. Zistia čo je správne a čo nesprávne parkovanie a jeho riešenie v praxi.

Projekt Detská dopravná hliadka dáva možnosť deťom zažiť dopravnú výchovu v praxi a dozvedieť sa viac o práci mestskej polície.

Dátum vloženia: 19. 4. 2024 11:53
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 4. 2024 12:03