Aktuality - DNI ZELÁ 2019

Dni zela 2019

Blížia sa nám Dni zelá, ktoré sa budú konať ako zvyčajne prvý októbrový víkend. Tohtoročné Dni zelá budú venované aj 750. výročiu prvej písomnej zmienky o Stupave.

Blížia sa nám Dni zelá, ktoré sa budú konať ako zvyčajne prvý októbrový víkend. Tohtoročné Dni zelá budú venované aj 750. výročiu prvej písomnej zmienky o Stupave. Oproti minulým rokom budú tento rok niektoré zmeny, ktorými sa budeme snažiť, vrátiť festival viac k jeho pôvodným tradíciám. Presný program festivalu, rozdelenie zón, parkovanie, dopravné obmedzenia, a pod. budú zverejnené začiatkom septembra v Stupavských novinách a na webe mesta. Festival, ktorý ma obrovskú návštevnosť je veľkým náporom na celé mesto, ale veríme, že raz do roka to vieme zvládnuť.

Dátum vloženia: 14. 8. 2019 10:11
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 8. 2019 10:13