Aktuality - LÚČIME SA S KOLEGYŇOU SILVIOU KAPÁŠOVOU

ilustračná foto

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že v piatok 4. augusta nás po ťažkej a dlhej chorobe navždy opustila, vo veku 56 rokov, naša kolegyňa Ing. Silvia Kapášová.

Pani Kapášová pracovala pre mesto Stupava od roku 2015, kedy do konca roku 2017 zastávala post vedúcej ekonomického oddelenia na mestskom úrade. Od roku 2018 pracovala vo Verejnoprospešných službách Stupava, kde zastávala pozíciu ekonómky, mzdovej účtovníčky a riešila personálne záležitosti. Budeme si ju pamätať ako inteligentnú, rozhľadenú, sympatickú a priateľskú kolegyňu. Ďakujeme za jej prácu pre mesto Stupava, jej zodpovedný prístup k práci a zvereným úlohám. Budeme na ňu s úctou spomínať.

Posledná rozlúčka so zosnulou pani Kapášovou sa bude konať vo štvrtok 10. augusta 2023 o 14:00 v Dome smútku v Stupave.

Smútiacej rodine, priateľom a blízkym vyslovujeme hlbokú a úprimnú sústrasť.

Česť jej pamiatke.

Dátum vloženia: 7. 8. 2023 15:38