Aktuality - MÁSTSKE HODY

Plagát Mástske hody

Mástsky potravinový spolok v Stupave Vás srdečne pozýva na Mástske hody v sobotu 12. augusta od 17:00 na nádvorie zrekonštruovaného Obecného domu Mást!

Tradičnú slávnosť posviacky Mástskeho kostola  hudobne zaháji Záhorské trio zo susednej Záhorskej Bystrice, súčasne bude spustená súťaž miestnych gazdiniek v pečení „NAJ-HODOVÝ POCHERAJ“ spojená s ochutnávkou súťažných koláčov.

Po slávnostnom otvorení zrekonštruovaného Obecného domu Mást o 17:45 za účasti primátora mesta Stupava Petra Novisedláka, sa predstaví mužský spevácky zbor Enem Tak z Lozorna.

O večernú tanečnú zábavu sa postará záhorácka hudobná skupina Lego z Popudinských Močidľan.

Tradičné hodové guláše vám pripravia Mástsky potravinový spolok a Poľovnícke združenie Stupava-Mást.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Dátum vloženia: 10. 8. 2023 10:00
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 8. 2023 8:20