Aktuality - MESTSKÝ REPREZENTAČNÝ PLES

Mestský reprezentačný ples

Záver plesovej sezóny v kultúrnom dome uzavrel Mestský reprezentačný ples, ktorý sa konal v sobotu 18.2.2023.

Hostiteľom XXVIII. ročníka plesu bol primátor mesta Stupava Mgr. Peter Novisedlák, MBA s manželkou Máriou, ktorí pri vstupe vítali prichádzajúcich hostí.

Po úvodných ukážkach spoločenských tancov v podaní tanečného klubu KLIMO DANCE STUDIO z Bratislavy,  sa rozprúdila tanečná zábava. Ples sa konal pod moderátorskou taktovkou Pavla Peschla. Hostí počas večera zabávala hudobná skupina TUZEX BAND a o polnoci nechýbala ani bohatá tombola, v ktorej bolo pripravených 44 cien.

Celý večer sa niesol v duchu spoločenskej elegancie, skvelej zábavy a výborného kultúrneho programu.

Mestské kultúrne centrum Stupava si touto cestou dovoľuje poďakovať partnerom, ktorí prispeli cenami do tomboly.

Dátum vloženia: 20. 2. 2023 16:40
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 2. 2023 8:02