Aktuality - MOŽNOSTI OČKOVANIA BEZ REGISTRÁCIE

MOŽNOSTI OČKOVANIA BEZ REGISTRÁCIE

Ministerstvo zdravotníctva SR zverejnilo aktualizovaný zoznam termínov na očkovanie proti ochoreniu Covid-19 bez nutnosti registrácie.

Očkovanie bez registrácie funguje v každom kraji a dostupné je očkovanie vakcínami Janssen, Pfizer, Moderna aj AstraZeneca.

Kompletný zoznam miest a časov, kedy môže verejnosť využiť očkovanie bez registrácie, nájdete tu.

Záujemcovi stačí prísť do vakcinačného centra s občianskym preukazom a s preukazom  poistenca. Pokračuje očkovanie v ambulanciách a do obcí smerujú aj výjazdové očkovacie tímy. Očkovanie je najúčinnejším nástrojom proti ochoreniu Covid-19 a štát ho každému záujemcovi poskytuje bezplatne.

Zoznam termínov je na stránke ministerstva aktualizovaný každý týždeň.

Aktuálny prehľad o zaočkovanosti v jednotlivých mestách a obciach nájdete v aplikácii tu.

Ilustračná fotografia: cromaconceptvisual, pixabay

Dátum vloženia: 30. 8. 2021 9:30