Aktuality - NAŠLA SA POLOVICA STRATENÝCH KNÍH

NAŠLA SA POLOVICA STRATENÝCH KNÍH

Počas Týždňa slovenských knižníc sa aj Mestská knižnica Ruda Morica v Stupave zapojila do projektu verejných knižníc Bratislavského kraja a vyhlásila pátranie po 30 „stratených“ knihách.

Knihy zabalené v papierovom obale a označené farebnou nálepkou – SOS! Stratila som sa! boli rôzne poschovávané po meste a úlohou nálezcu bolo knihu vrátiť do knižnice. Za odmenu si poctivý nálezca knihu mohol nechať a čakal ho aj ďalší malý darček. Niektorí dokonca využili príležitosť a pri návšteve knižnice sa rovno prihlásili za čitateľov. Vrátila sa presná polovica stratených kníh.
Zaujímavosťou je, že jednu z kníh vrátila do knižnice vnučka Ruda Morica spolu so svojimi dcérami a inú zasa našiel pán primátor.

Dátum vloženia: 26. 3. 2019 12:00
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 3. 2019 12:00