Aktuality - NÁVŠTEVA PRIMÁTORA V KAŠTIELI

NÁVŠTEVA PRIMÁTORA V KAŠTIELI

Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc,  primátor mesta Peter Novisedlák navštívil klientov v domove sociálnych služieb a zariadení pre seniorov Kaštieľ.

V domove sociálnych služieb sa primátor stretol s trinástimi občanmi Stupavy, ktorí bývajú v tomto zariadení. Poprial im dobrých priateľov a blízkych okolo seba, ale aj pozitívnu energiu a myslenie a veľa zdravia nie len počas Vianoc, ale aj v celom novom roku 2024.

Dočasne poverená riaditeľka zariadenia Jana Gavorníková sa poďakovala za vynikajúcu spoluprácu s mestom. Primátor sa tiež poďakoval našej kolegyni z referátu sociálnych vecí Soni Tomekovej a ocenil jej prácu nie len s klientami z kaštieľa, ale aj v celej sociálnej oblasti, ktorú pre mesto zastrešuje. Po úvodných slovách primátor prítomným klientom zariadenia poprial pokojné sviatky a odovzdal im vianočné darčeky.

Dátum vloženia: 13. 12. 2023 15:35
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 12. 2023 15:37