Aktuality - NOVÉ ČÍSLO STUPAVSKÝCH NOVÍN

Promo Stupavské noviny

Májové vydanie Stupavských novín bude od víkendu doručované do vašich schránok. Online môžete čítať už teraz.

Ak ste nedočkaví a chcete čítať hneď, máme dostupnú online verziu novín.

Hneď na titulke prinášajú noviny aktuálnu informáciu zo stretnutia so zástupcami spoločnosti Lidl.

Prečítajte si zhrnutie z májového zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Stupave.

Dozviete sa, čo priniesli prvé stretnutia zo zasadnutí ku komunitnému plánu a programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja mesta.

Vyspovedali sme nového projektového manažéra mestského úradu a posvietili sme si aj na komáre.

Nechýbajú informácie z VPS Stupava, mestskej polície, hasičov, ekocentra, či základnej školy.

Redakcia novín bola aj pri detských rybárskych pretekoch a zažili sme spolu s vami aj ďalšie krásne kultúrne, či športové podujatia v Stupave.

Prajeme Vám príjemné čítanie.

Dátum vloženia: 19. 5. 2023 15:59
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 5. 2023 16:59