Aktuality - NOVÉ ELEKTRONICKÉ INFORMAČNÉ TABULE

NOVÉ ELEKTRONICKÉ INFORMAČNÉ TABULE

Informácie občanom, ale aj návštevníkom mesta sú opäť o niečo viac dostupnejšie. V Stupave máme tri nové elektronické informačné tabule, ale aj desať nových cyklostojanov.

Projekt je prvou etapou budovania cyklo-turistickej infraštruktúry prostredníctvom prepojenia stojísk pre bicykle s informačnými bodmi s umiestnenými informačnými tabuľami. Tieto tabule budú pomocou internetu prepojené na webovú stránku mesta a pomôžu tak zlepšiť dostupnosť aktuálnych informácií obyvateľom mesta, ale aj turistom a návštevníkom regiónu o turistickej infraštruktúre, historických pamiatkach, či možnostiach kultúrneho vyžitia.

Moderné elektronické informačné tabule sú umiestnené na troch frekventovaných úsekoch: na Námestí sv. Trojice, pri mestskom úrade, ale aj pri Obecnom dome v Máste.

Pribudli aj nové stojiská pre bicykle, tie sú umiestnené na Námestí sv. Trojice, pri základnej umeleckej škole, v centre mesta na Hlavnej ulici a dva cyklostojany si našli svoje miesto aj pri kostole v Máste.

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj a mesto Stupava.

Foto: Peter Kubička

Dátum vloženia: 6. 12. 2023 17:39