Aktuality - NOVINKY NA NOVEJ INTERNETOVEJ STRÁNKE MESTA STUPAVA

NOVINKY NA NOVEJ INTERNETOVEJ STRÁNKE MESTA STUPAVA 1

Využite nové služby a informácie na internetovej stránke mesta Stupava.

SLUŽBA SMS HLÁSNIK
Na stránke je aktívna služba s názvom SMS hlásnik, prostredníctvom nej môžete dostávať správy z diania v meste priamo do vášho mobilu. Stačí zadať svoje telefónne číslo a zaškrtnúť v ponuke požadovaný okruh informácií.

VYHĽADAJTE SI INFORMÁCIU PODĽA KĽÚČOVÉHO SLOVA
Vpravo hore kliknite na ikonku s lupou a zadajte kľúčové slovo informácie, ktorú chcete vyhľadať na stránke.

POMOC PRE SLABOZRAKÝCH
Stránka mesta Stupava ponúka funkciu prečítania textu. Kliknite na ikonku „prečítať nahlas“, ktorú nájdete na každej podstránke vo vrchnej časti. Zverejnený text na stránke bude automaticky prečítaný, je potrebné mať zapnutý zvukový výstup z počítača.

ARCHÍV NOVÍN
V archíve mesta Stupava a mestských organizácií sa nezachovali všetky exempláre vydaných čísiel obecných a mestských novín. S pomocou ochotných Stupačanov sa nám podarilo skompletizovať takmer všetky vydané čísla obecných a mestských novín. Po ich digitalizácii si ich môžete prezrieť na stránke mesta v sekcii O meste / Noviny mesta/ Archív novín. PDF formát umožňuje plnotextové vyhľadávanie.

ARCHÍV OBECNÝCH A MESTSKÝCH KRONÍK
Všetky zachované obecné a mestské kroniky sme dali profesionálne zdigitalizovať, formát umožňuje plnotextové vyhľadávanie. Kroniky nájdete na stránke mesta v sekcii O meste / Kroniky mesta Stupava.

Dátum vloženia: 6. 2. 2018 12:48
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 2. 2018 12:52