Aktuality - OTVORENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA

OTVORENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA

Slávnostne sme zahájili nový školský rok a privítali 190 prváčikov prvýkrát v školských laviciach.

Naša Základná škola kpt. J. Nálepku otvorila svoje brány v novom školskom roku pre 1 466 detí, ale aj 158 zamestnancov. Slávnostného zahájenia sa zúčastnil aj primátor mesta Peter Novisedlák, ktorý sa prihovoril všetkým prítomným, ale najmä našim prváčikom.

Do školských lavíc sa prvýkrát s očakávaním posadilo 190 detí, rozdelených do ôsmich tried. Na prvom stupni máme v školskom roku 2023/2024 zriadených 31 tried a na druhom stupni je to 25 tried. Okrem základnej školy, zahájili nový školský rok naše štyri materské školy, ale aj Základná umelecká škola.

Všetkým deťom, rodičom ale aj zamestnancom našich školských zariadení prajeme do nového školského roka veľa trpezlivosti, nových vedomostí, zaujímavých zážitkov a radosti z každého dňa, ktorý naše deti strávia v škole.

Foto: Peter Kubička

Dátum vloženia: 4. 9. 2023 15:56