Aktuality - PHRSR: ON-LINE DOTAZNÍK - UKONČENÉ

Baner dotazník PHRSR

Ďakujeme všetkým, ktorí vyplnili dotazník a pomohli tak rozvoju Stupavy. Online dotazník slúži k príprave a spracovaniu plánu rozvoja mesta Stupava na roky 2024 až 2030. Ďakujeme.

DOTAZNÍK TU

Mesto Stupava začalo proces spracovania Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja (ďalej len „PHRSR“) mesta Stupava na roky 2024 – 2030. Ide o strednodobý strategický dokument, zameraný na potreby celkového rozvoja mesta v oblastiach ako územný rozvoj, doprava, životné prostredie, energetika, šport, školstvo, kultúra, voľnočasové aktivity, digitalizácia.

Cieľom je zabezpečiť optimálny, vyvážený a udržateľný hospodársky a sociálny rozvoj mesta. Na získanie názorov a návrhov zo strany širokej verejnosti bol vytvorený on-line dotazník, ktorý vám touto formou predkladáme. Prosíme vás o jeho vyplnenie, čím sa stanete spolutvorcami PHRSR.

Ďakujeme za spoluprácu.

Mestský úrad Stupava, oddelenie všeobecnej a vnútornej správy.

QR code

Dátum vloženia: 9. 6. 2023 18:10