Stupava - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma

Aktuality - PONUKA PRÁCE - OPATROVATEĽ/KA V DOMÁCNOSTI

PONUKA PRÁCE - OPATROVATEĽ/KA V DOMÁCNOSTI

Mesto Stupava prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu opatrovateľ/ka v domácnosti.

Informácie o pracovnom mieste:

  • miesto výkonu práce:         Mesto Stupava,
  • druh pracovného pomeru:  hlavný pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou ďalšieho predĺženia,   čiastočný alebo plný pracovný úväzok,
  • termín nástupu:                  ihneď, resp. podľa dohody,

Platové podmienky:

budú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov v nadväznosti na nariadenie vlády  SR č. 341/2004 Z.z.,  ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov,   minimálne  650,00 €  mesačne  v závislosti od praxe,  možnosť priznania osobného príplatku  a štvrťročných odmien.

Rámcová pracovná náplň:

Poskytovanie  opatrovateľskej služby  klientom  v domácom prostredí,  pomocné práce pri poskytovaní úkonov starostlivosti o domácnosť, sprevádzanie pri základných sociálnych aktivitách a pomoc pri sebaobslužných úkonoch.

Požiadavky na vzdelanie:

Minimálne  nižšie stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,  základné, resp. iné ako zdravotnícke vzdelanie a  akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín.

Ostatné požiadavky:

Bezúhonnosť.

Osobnostné predpoklady:

Empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať, zmysel pre spolupatričnosť,  spoľahlivosť, zodpovednosť.

Kontaktná osoba:

Bc. Ivana Nechybová, koordinátorka opatrovateľskej služby, 0905 405 232, ivana.nechybova@stupava.sk

pdf

Prílohy

OP 2021.pdf

OP 2021.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 128,57 kB
Dátum vloženia: 27. 8. 2021 10:20
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 8. 2021 10:23