Aktuality - POZVÁNKA NA TRADIČNÝ CYKLOMARATÓN MTB STUPAVA 2023

POZVÁNKA  NA  TRADIČNÝ  CYKLOMARATÓN  MTB STUPAVA  2023 1

V dňoch 17. a 18. júna 2023 sa uskutoční tradičné podujatie Stupava maratón MTB. Podujatie sa pripravuje pre všetky vekove kategórie.

Dospelí budú pretekať v sobotu na 3 MTB tratiach v malých Karpatoch a to 76km, 42km a 25km.

V nedeľu sa pokračuje dvomi behmi 8km a 17km so štartom v Záhorskej Bystrici a cieľom v Stupave. Je možnosť kombinácie sobotného MTB preteku a nedeľného behu. V nedeľu poobede dávame priestor juniorom a deťom. Priestor dostanú aj tí najmenší v kategórii odrážadlá.

V areáli penziónu Intenzíva bude pripravené občerstvenie ako aj atrakcie pre najmenších, v nedeľu o 14:30 budú prebiehať detské cyklosúťaže pre deti od 2 do 14 rokov, nezabudnite si priniesť pre svoje ratolesti odrážadlá a bicykle.

Stupavský maratón dlhodobo podporuje primátor mesta Stupava a starosta mestskej časti Záhorská Bystrica.

Tešíme sa na Vašu účasť a príďte povzbudiť svojich blízkych.

Viac info na http://www.stupavskymaraton.sk/

Program MTB RUN