Stupava - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma

Aktuality - PRACOVNÁ PONUKA: REFERENT ŠKOLSTVA

ilustračná foto

Mesto Stupava v súlade s § 6 ods. 1 zák. č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov informuje o voľnom pracovnom mieste: REFERENT ŠKOLSTVA.

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie kompletnej agendy spojenej so zriaďovateľskou pôsobnosťou mesta Stupava a preneseného výkonu štátnej správy na úseku školstva v rámci mesta Stupava, riadenie, koordinácia, metodické usmerňovanie všetkých škôl a školských zariadení na území mesta Stupava, ďalšie činnosti a úlohy podľa príkazov alebo pokynov priameho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• 5 rokov pedagogickej praxe podmienkou

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

bezúhonnosť
schopnosť samostatne riadiť a riešiť, zodpovednosť,
samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme.

Mzdové podmienky (brutto)
1 283,5 EUR/mesiac, budú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov v nadväznosti na nariadenie vlády SR č. 341/2004 Z.z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov, podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov, možnosť priznania osobného príplatku a štvrťročných odmien.

Miesto práce
Mestský úrad 1/24, 900 31 Stupava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
asap

Zoznam požadovaných dokladov:

1. písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,

2. profesijný životopis vrátane telefonického a e-mailového kontaktu,

3. kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,

4. súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi doručte e-mailom alebo osobne v uzatvorenej obálke, ktorá musí byť označená menom a priezviskom a textom „referent školstva- NEOTVÁRAŤ“, alebo zašlite poštou na Mestský úrad Stupava, Hlavná 1/24, 900 31 Stupava. Kontakt: Monika Ivánková, tel. kontakt: 02/60200919, e-mail: monika.ivankova@stupava.sk

Dátum vloženia: 6. 6. 2023 8:56
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 6. 2023 9:50
Autor: Mgr. Erika Piesecká