Aktuality - PRIMÁTOR VYMENOVAL RIADITEĽKU MŠ MARCHEGGSKÁ

menovanie do funkcie

Primátor mesta Stupavy Peter Novisedlák vymenoval do funkcie staronovú riaditeľku Materskej školy na Marcheggskej ulici, Luciu Strakušovú. Pani riaditeľka tak povedie škôlku ďalších päť rokov.

Na základe výsledku výberového konania navrhla Rada školy pri Materskej škole Marcheggská 58, vymenovať Luciu Strakušovú za riaditeľku materskej školy.

Menovanie riaditeľky do funkcie sa uskutočnilo v piatok, 10.2.2023 v priestoroch materskej školy. Pani Strakušová si z rúk primátora mesta prevzala menovací dekrét a kyticu.  Slávnostného aktu sa zúčastnili zamestnanci materskej školy, ale aj prednostka mestského úradu Zuzana Baligová a vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy Ľubica Konswaldová.

Spýtali sme sa pani riaditeľky, aké sú jej plány na ďalšie obdobie. Ako sama tvrdí, interiér materskej školy sa za posledné obdobie podarilo dobre vybaviť, preto by svoju pozornosť v ďalšom období rada sústredila na obnovu a zveľadenie vonkajších priestorov materskej školy.

„Za najdôležitejšie považujem veľký a stály záujem zo strany rodičov o našu materskú školu, šťastné a usmiate deti, ktoré ju navštevujú. Na týchto základoch môžeme stavať a ďalej napredovať, “ doplnila pani Strakušová.

Pani riaditeľke prajeme veľa elánu a trpezlivosti, aby aj naďalej vytvárala z materskej školy príjemné a podnetné prostredie pre všetky deti.

Dátum vloženia: 13. 2. 2023 14:24
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 2. 2023 14:30